Multumiiim Cristina! Esti minunata! Faci o treaba excelenta si ne simtim suuper bine si relaxati in preajma ta. Te pupaam! Cezar mai vrea sa mearga la tine. Vrea sa vada ratustele. :))))
Raluca
Scurt si cuprinzător! Ești extraordinara si faci o treaba wow! 🥰
Ene Alexandra
Sunt superbe. Ne plac mult. De abia așteptăm ședințele viitoare ❤️ Mulțumim pentru răbdare și pentru implicare!
Ne-am simțit super bine, recomand pe Criatina cu mare drag.
Pușcaș Andreea
Recomand cu sufletul pe Cristina, a reușit să surprindă cele mai minunate momente din viața noastră ! 🙏🏻❤️ este o persoană cu un suflet atât de cald și minunată, mereu cu zâmbetul pe buze, cu multă răbdare! Te îmbrățișăm cu drag , Cristina ! ❤️
Iuliana
Extraordinare, superbe, super super super
Raluca
Cea mai frumoasa experienta, super fotograf, implicata, afectiva, iar pozele transmit emotia pe care mi-o doream!
Corina
Superbe poze, iar atmosfera a fost geniala.Cristina a surprins toate emotiile celor mici. Multumim enorm!
Razvan Visan
Awesome! Best pics, best photographer
Iuliana
Extraordinare, nu se putea mai frumos !
Paul Ghiuzan
Foarte faine pozele, mulțumim!
Anca
Foarte dragute pozele :) Voi recomanda cu drag!
Iuliana
Mai frunos de atat nu se putea , superbe.
Fotografii minunate...
O ședință reușită deși se anunță un eșec pentru ca cel mic era morocănos. Multumim Cristina pentru implicarea.... a iesit minunat totul😘
József
mulțumim de poze, foarte frumoase
Gabi
Foarte frumoase pozele,felicitari!🙂
pasca stefan
niste poze frumoase cu cei mai minunati nepotei din lume
Me
Întotdeauna este ceva deosebit să colaboram
Lorena
Dacă vrei o atmosfera sa te simți ca acasă,atunci locul ideal este aceasta,doar la Babybump te simți ca în povesti Mereu implicata și plina de entuziasm,cei mici o îndrăgesc din primele clipe🥰
Angi
Nice, friendly, with a great sense of humour but most of all professional.photographers!
Larisa
Ne-am simtit minunat si degajati in prezenta Cristinei. Foarte deschisa la ideile noastre si a reusit sa scoata exact cadrele ce ni le doream. Din mainile ei au iesit amintiri pretioase pentru noi. Multumim.
Liana
Intodeauna reusesti sa faci magie in poze. Este o placere si o onoare de fiecare data .
Liana
O experientă minunată de fiecare dată!!! Love you !!
Nicoleta Risnoveanu
The best! Multumim Cristina pentru asa poze minunate pe care le vom pretui cu drag si ne vor aduce mereu un zambet.
Alin
Super poze. Se vede profesionalism în ceea ce fac. Claritate bună, rezultat garantat si de calitate. Recomand.
Gabi
👍 superbe poze, amintiri de neuitat
Luminita
Foarte frumoase pozele ! Si protagonistii bineinteles!
Foarte frumoase pozele, ne bucuram mult de aceste amintiri
Alex
Poze foarte reusite. Multumim frumos pt intreaga experienta.
Valentina
Foarte faine pozele! mulțumesc!
puscariu mihaela
Sedinta foto a fost o reusita totala . A fost a 3-a noastra intalnire cu Cristina si sigur vor mai exista si altele . Este un fotograf desavarsit . Multumim
Camelia
O incursiune minunata in imagini dincolo de ochi. O captare facuta de un fotograf de exceptie, discret si foarte talentat! Calitatea exceptionala si atitudinea pe masura! Multumesc mult.
Luiza
Foarte frumos ! Mulțumim mult pentru poze 🤗
Bălan Delia Camelia
Ce se întâmplă la ședințele foto newborn? Magie, și asta doar datorită Cristinei. Un om deosebit înainte de toate. Mulțumim din suflet pentru amintirile de neuitat cu micuțul nostru.
Dorin
Very Happy! Great job!
Raluca
Super profesionista, super open mind. Suntem foarte multumiti de experientele avute impreuna.
Bianca
Distracție, emoție și amintiri de neuitat.
Ina
Sunt minunate pozele. Ai suprins cele mai faine momente
Alina Roman
Superb eveniment, superbe poze!
Marina Dobrovolschi
Super experienta. Multumim pentru atentia detaiilor atat de insemnate.
Laurentiu
Multumesc foarte mult pentru poze. Subt superve
P C
OK..............................................................
Stefania G
Multumiiim Cristina! Esti minunata! Faci o treaba excelenta si ne simtim suuper bine si relaxati in preajma ta. Te pupaam!
Cezar mai vrea sa mearga la tine. Vrea sa vada ratustele. :))))
Raluca
Scurt si cuprinzător! Ești extraordinara si faci o treaba wow! 🥰
Ene Alexandra
Sunt superbe. Ne plac mult. De abia așteptăm ședințele viitoare ❤️
Mulțumim pentru răbdare și pentru implicare!
Esmio
Nice nice nice nice nice nice nice nice nice nice nice
Bălan Delia
Ești minunată, Cristina! Mulțumim pentru cele mai frumoase amintiri.
Raluca C.
Suntem la a doua ședință cu Cristina, și o să mai revenim cu tot dragul. Distracția e nelipsită și de poze nu mai zic ❤️ Recomand cu tot dragul 🥰
Miriam
Superbe poze. Super atmosfera, am stat foarte relaxata. Cristina minunata.
Chiscan Alin
I recommend Cristina , she is a professional photographer, and the results were astonishing.
Alin C
Very professional photos, thanks Cristina for all the joy you brought us throughout this photos. I recommend Cristina with all my heart.
Andreea Draghici
Adoooorrrrrrrr❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
Vlad N
Awesome photos. Will be back for other sessions.
RAMONA
Am avut o colaborare foarte buna cu Cristina, pozele sunt peste asteptari de frumoase. Recomand!
Ionut S.
Fotografă profesionistă, talentată și foarte atentă la detalii. Poze superbe, naturale și pline de emoție. Recomand cu încredere!
Multumim!
Irina Duta
Exceptionale! Multumim din suflet!
Liana Coltea
Excepționale ca de fiecare data
Edo
O experienta foarte frumoasa, fotograful nota zece
Ilinca Bianca
Totul a fost minunat. Iti mulțumim!!!
Sorina
Ne-am simțit super bine, recomand pe Criatina cu mare drag.
Pușcaș Andreea
Recomand cu sufletul pe Cristina, a reușit să surprindă cele mai minunate momente din viața noastră ! 🙏🏻❤️ este o persoană cu un suflet atât de cald și minunată, mereu cu zâmbetul pe buze, cu multă răbdare! Te îmbrățișăm cu drag , Cristina ! ❤️
Iuliana
Extraordinare, superbe, super super super
Raluca
Cea mai frumoasa experienta, super fotograf, implicata, afectiva, iar pozele transmit emotia pe care mi-o doream!
Corina
Superbe poze, iar atmosfera a fost geniala.Cristina a surprins toate emotiile celor mici. Multumim enorm!
Razvan Visan
Awesome! Best pics, best photographer
Iuliana
Extraordinare, nu se putea mai frumos !
Paul Ghiuzan
Foarte faine pozele, mulțumim!
Anca
Foarte dragute pozele :)
Voi recomanda cu drag!
Iuliana
Mai frunos de atat nu se putea , superbe.
Fotografii minunate...
O ședință reușită deși se anunță un eșec pentru ca cel mic era morocănos. Multumim Cristina pentru implicarea.... a iesit minunat totul😘
József
mulțumim de poze, foarte frumoase
Gabi
Foarte frumoase pozele,felicitari!🙂
pasca stefan
niste poze frumoase cu cei mai minunati nepotei din lume
Me
Întotdeauna este ceva deosebit să colaboram
Lorena
Dacă vrei o atmosfera sa te simți ca acasă,atunci locul ideal este aceasta,doar la Babybump te simți ca în povesti
Mereu implicata și plina de entuziasm,cei mici o îndrăgesc din primele clipe🥰
Angi
Nice, friendly, with a great sense of humour but most of all professional.photographers!
Larisa
Ne-am simtit minunat si degajati in prezenta Cristinei. Foarte deschisa la ideile noastre si a reusit sa scoata exact cadrele ce ni le doream. Din mainile ei au iesit amintiri pretioase pentru noi. Multumim.
Liana
Intodeauna reusesti sa faci magie in poze. Este o placere si o onoare de fiecare data .
Liana
O experientă minunată de fiecare dată!!! Love you !!
Nicoleta Risnoveanu
The best! Multumim Cristina pentru asa poze minunate pe care le vom pretui cu drag si ne vor aduce mereu un zambet.
Alin
Super poze.
Se vede profesionalism în ceea ce fac.
Claritate bună, rezultat garantat si de calitate.
Recomand.
Gabi
👍 superbe poze, amintiri de neuitat
Luminita
Foarte frumoase pozele ! Si protagonistii bineinteles!
Razvan
Superbe pozele, exact cum ne-am dorit
mara
superbe fotografii, imagini deosebite...
Ionuț
***** cea mai tare *****
*************************
Nico Risnoveanu
Foarte frumoase! Mulțumesc Cristina pt asa poze superbe, asa amintire frumoasa! ❤️
iulia
o experienta minunata alaturi de cristina
iulia
O experienta minunata alaturi de Cristina
Robert
Awesome photos! You rock, Cristina! <3
Adrian
Multumim pentru organizare si spectacol.
Anna R
Thank you for the pictures! Great job!!
Alice
Foarte frumoase pozele, ne bucuram mult de aceste amintiri
Alex
Poze foarte reusite. Multumim frumos pt intreaga experienta.
Valentina
Foarte faine pozele! mulțumesc!
puscariu mihaela
Sedinta foto a fost o reusita totala . A fost a 3-a noastra intalnire cu Cristina si sigur vor mai exista si altele . Este un fotograf desavarsit . Multumim
Camelia
O incursiune minunata in imagini dincolo de ochi. O captare facuta de un fotograf de exceptie, discret si foarte talentat! Calitatea exceptionala si atitudinea pe masura! Multumesc mult.
Luiza
Foarte frumos ! Mulțumim mult pentru poze 🤗
Bălan Delia Camelia
Ce se întâmplă la ședințele foto newborn? Magie, și asta doar datorită Cristinei. Un om deosebit înainte de toate. Mulțumim din suflet pentru amintirile de neuitat cu micuțul nostru.
Dorin
Very Happy! Great job!
Raluca
Super profesionista, super open mind. Suntem foarte multumiti de experientele avute impreuna.
Bianca
Distracție, emoție și amintiri de neuitat.
Ina
Sunt minunate pozele. Ai suprins cele mai faine momente
Alina Roman
Superb eveniment, superbe poze!
Marina Dobrovolschi
Super experienta. Multumim pentru atentia detaiilor atat de insemnate.