DE CE ÎMI PLACE SĂ SPUN CĂ SUNT FOTOGRAF DE FAMILIE?
Pentru că leg o conexiune specială cu fiecare familie. Încep să cunosc mămica încă de când e însărcinată, surprind emoțiile ei, apoi îl întâlnesc pe bebe și devin martor la toate momentele importante din viața lor. Fie că e vorba de ședințe foto sau evenimente personale, sunt acolo să capturez bucuria și frumusețea fiecărui moment. Astfel, nu doar fac poze, ci creez amintiri prețioase, iar relația mea cu ei se transformă într-o prietenie pe termen lung.
Pasiunea mea











